Contact per afdeling

KAF gesloten t/m 1 juni

Bij Kunstlinie Almere Flevoland nemen we de gezondheid en veiligheid van bezoekers, artiesten en medewerkers zeer serieus. De overheid heeft op 23 maart jl. aangegeven de maatregelen te verscherpen en samenkomsten tot 1 juni te verbieden om zo het coronavirus optimaal te kunnen bestrijden. Tot die tijd daarom geen voorstellingen, geen exposities, geen horeca in de Citylounge, geen architectuurtours en workshops in KAF. Meer informatie op onze homepage.

Tot 28 april is ons kantoor en de Ticketshop uitsluitend per e-mail te bereiken!

Directeur
Adriana Strating
directie@kaf.nl
tel: 036-84 55 535

Directiesecretariaat
Jetty Ris
jettyris@kaf.nl
tel: 036 84 55 535

Personeelszaken
Personeelszaken@kaf.nl
tel: 036 84 55 543

Receptie
info@kaf.nl
tel: 036 84 55 800

Ticketshop
ticketshop@kaf.nl
tel: 036 84 55 555

Financiën
financien@kaf.nl
tel: 036 84 55 888

Expositie
Bo Naarden
bonaarden@kaf.nl
tel: 036 84 55 695

Architectuur
Odette Breijinck
odettebreijinck@kaf.nl
tel: 036 84 55 791

Theater
Bert Dondorff
bertdondorff@kaf.nl

Educatie
Shanna Goedhart
educatie@kaf.nl

Verhuur
events@kaf.nl

Marketing
marketing@kaf.nl

Coördinator Podiumtechniek
Niels Gudde
nielsgudde@kaf.nl
tel: 036 84 55 632

Coördinatie (transitie) gebouw
Kees Klooster
keesklooster@kaf.nl
tel: 036 84 55 685

Coördinator Horeca
horeca@kaf.nl
tel: 036 84 55 800